Počítače

OEM

Neprodávanější v kategorii

Kingston DataTraveler SE9 32GB
Popis produktu: DataTraveler SE9 od Kingstonu je štýlový kovový USB kľúč s veľkým ...
Dostupnost: Skladem
ks
Celkem cena s DPH246,- CZK
9,81 EUR
Výrobci
Vyberte variantu záruky: Zobrazení:
  • Abecedně ↓
  • Podle ceny ↓
Difúzor KA-BIS, pre profily MICRO-ALU, MICRO-K, 45-ALU, mliečny, 2m
Difúzor K, pro profily MICRO-ALU, MICRO-K, 45-ALU, 2m Difuzor lze velice lehce nasadit na profil. ...
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH241,- CZK
9,63 EUR
RF Konektor F male, twist, RG59 (5mm)
F male, twist, RG59 (5mm)
Dostupnost: Skladem
ks
Celkem cena s DPH5,- CZK
0,22 EUR
Inverto LNB - twin (2xF)
Konvertor průměr 40mm
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH312,- CZK
12,44 EUR
Karta SKYLINK Standard HD M7
Popis produktu Karty Skylink Standard HD a Skylink Výměna, které dosud Skylink dodával na trh, ...
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH407,- CZK
16,25 EUR
Difúzor K-12, pre profily STOS-ALU, priehľadný, 2m
Difúzor K-12, pre profily STOS-ALU, priehľadný, 2m Difuzor K-12 průhledný propouští 98 % ...
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH241,- CZK
9,63 EUR
Kabel síťový 220V, Typ - Y s dvěma výstupy
Kabel síťový 220V, Typ - Y s dvěma výstupy
Dostupnost: CENTRALNI SKLAD
ks
Celkem cena s DPH95,- CZK
3,78 EUR
Plastová záslepka pre profil MICRO-K, esteticke ukončenie profilu
Plastová záslepka pre profil MICRO-K, esteticke ukončenie profilu Určene pre profil MICRO-K
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH34,- CZK
1,37 EUR
kompresní kleště CT6
CT6 pre F DR6EU
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH363,- CZK
14,50 EUR
CAM modul IRDETO SMIT
Licencovaný modul Irdeto od výrobce SMIT. Zaručuje velmi dobrou spolupráci s HD přijímači. ...
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH791,- CZK
31,55 EUR
CAM modul IRDETO Neotion  (Skylink Ready čtečka)
Licencovaný modul Irdeto od výrobce SMIT. Zaručuje velmi dobrou spolupráci s HD přijímači. ...
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH726,- CZK
28,98 EUR
RF Konektor F male, twist, RG59 (6,5mm)
F male, twist, RG59 (6,5mm)
Dostupnost: Skladem
ks
Celkem cena s DPH5,- CZK
0,22 EUR
Plastová záslepka pre profil 45-ALU, esteticke ukončenie profilu
Plastová záslepka pre profil 45-ALU, esteticke ukončenie profilu Určene pre profil 45-ALU
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH34,- CZK
1,37 EUR
OEM rack 10" 2U svisle
10" Nástěnný rozvaděč - 300x300x200 mm Popis produktu: 10" Plochý nástěnný rozvaděč ...
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH1 501,- CZK
59,91 EUR
Gembird FPC-5004E-SOL patch FTP kat. 5e, 305m, šedý
Ekonomicky výhodná verze ethernetového kabelu. Ideální zejména pro rozvody v nekomerčních ...
Dostupnost: Skladem
ks
Celkem cena s DPH2 707,- CZK
108,01 EUR
OEM kabel telefónny 4 žilový, plochý, 28AWG, biely, 100m cievka
Telephone flat cable 4 Cores - TC1000S-100M Conductor:4CX6X0.10mm CCS Insulation:0.93mm PP Outer ...
Dostupnost: CENTRALNI SKLAD
ks
Celkem cena s DPH180,- CZK
7,18 EUR
Gembird UPC-5004E-SO UTP Cat5e, drát, měď, 305m, šedý
Gembird UPC-5004E-SO UTP Cat5e, drát, měď, 305m, šedý
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH2 471,- CZK
98,59 EUR
WIFI prepojovací kábel (pigtail) MMCX / R-SMA female, 20cm
Nízkoútlmový prepojovací kábel - Pigtail s konektormi MMCX a rSMA vhodný pre frekvenciu ...
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH146,- CZK
5,83 EUR
OEM rack 19" 3U + 3U svisle  (530x500x200 mm)
19" Nástěnný rozvaděč - 530x500x200 mm 19" plochý nástěnný rozvaděč hloubky 200 mm je ...
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH2 303,- CZK
91,91 EUR
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco comp. (GLC-T)
SFP transceiver 10/100/1000BASE-T, UTP Cat5e, 100m, RJ-45, Cisco kompatibilní
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH1 225,- CZK
48,89 EUR
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp.
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, ...
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH869,- CZK
34,68 EUR
OEM kabel telefónny 4 žilový, plochý, 28AWG, cierny, 100m cievka
Telephone flat cable 4 Cores - TC1000S-100M Conductor:4CX6X0.10mm CCS Insulation:0.93mm PP Outer ...
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH180,- CZK
7,18 EUR
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC, Tx 1310,Rx 1550, cisco comp.
SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 3km, TX 1310nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, ...
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH869,- CZK
34,68 EUR
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, HP comp.(J4859C)
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, 20km, 1310nm (FP), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP ...
Dostupnost: CENTRALNI SKLAD
ks
Celkem cena s DPH623,- CZK
24,85 EUR
OEM box pre RouterBoard RB 435G

Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH366,- CZK
14,61 EUR
OEM rack 19" 3U + 3U svisle  (530x700x200 mm)
19" Nástěnný rozvaděč - (530x700x200 mm) 19" plochý nástěnný rozvaděč hloubky 200 mm je ...
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH2 487,- CZK
99,22 EUR
OEM vertikálne lyžiny 2U pre OEM rack 19"(4U+2U)
Lyžiny můžete umístit do jakýkoli naší rackové skříně. Tyto skříně již mají ...
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH205,- CZK
8,19 EUR
RF Konektor F male, kompresný DR6EU
F male, kompresní DR6EU
Dostupnost: Skladem
ks
Celkem cena s DPH12,- CZK
0,47 EUR
OEM patch panel 24port Cat5E, UTP, blok 110, vyväz. lišta, 1U, čierny
Technické informácie : * Kompatibilmný so 110 a Krone náradím * Možnosť použitia rozmeru ...
Dostupnost: Skladem
ks
Celkem cena s DPH406,- CZK
16,21 EUR
RF spojka F úhlová  (male/female)
F úhlová (male/female)
Dostupnost: CENTRALNI SKLAD
ks
Celkem cena s DPH11,- CZK
0,45 EUR
Obal box na cd 1CD slim čirý
Obal na 1 CD, čirý, slim. Praktický plastový čirý obal na jedno CD médium. Ideální pro ...
Dostupnost: Skladem
ks
Celkem cena s DPH6,- CZK
0,25 EUR
Katro 1000/ 800/15mm
Katro je nepostradatelným pomocníkem pro každou stavbu i zahradu. Využijete ho vždy, když ...
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH758,- CZK
30,23 EUR
Obal box na dvd 8 DVD černý
Obal na 8 DVD, černý. Plastový obal na 8 DVD v černé barvě. Ideální pro uživatele s ...
Dostupnost: Skladem
ks
Celkem cena s DPH25,- CZK
0,99 EUR
Roline 11.99.5581
Kabel OEM High Speed HDMI s Ethernetem
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH73,- CZK
2,90 EUR
Kabel Prodlužovací kabel HDMI-HDMI M/F 2 m
PremiumCord Prodlužovací kabel HDMI-HDMI 2 m. Kvalitní prodlužovací kabel pro spojení dvou ...
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH100,- CZK
4,01 EUR
Karnevalový kostým Mořská panna 92 - 104cm
Každá holčička může být během chvilky krásnou mořskou pannou. Kostým je vhodný na ...
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH425,- CZK
16,96 EUR
Karnevalový kostým Královna 92 - 104cm
Vykouzlete z dívky pomocí tohoto kostýmu malou královnu. Kostým je vhodný na dětské párty ...
Dostupnost: na dotaz
ks
Celkem cena s DPH534,- CZK
21,32 EUR
telefon-paticka
telefon-footer.png +420 608 775 577
pracovní dny 8:00 - 16:00
email-paticka
email-footer.png obchod@HPtonery.eu
odpovíme do 24 hodin
Doprava zdarma
doprava-footer.png Doprava zdarma
Přihlašte se k odběru
Přejete si zasílat novinky mailem ?
Facebook_new
heureka-paticka

heureka

Copyright © www.hptonery.eu, provozováno na systému tvorba e-shopu a optimalizace e-shopu Shop5.cz

© www.hptonery.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,- CZK